درباره ماصفحه اصلی

خدمات با کیفیت و کارکنان متعهد.
چطوری انجامش میدیم؟

جناب هاشم خامسی بنیان‌گذار شرکت
هنگامی که به ما اعتماد می کنید، مهم است که بدانید با چه کسی سر و کار دارید. بنابراین بهتر است بدانید ما اینگونه فکر می کنیم و اینگونه حرکت می کنیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی هودج ترابر با مدیریت آقای هاشم خامسی در سال ۷۵ پس از سی سال پست مدیریتی در گمرک جمهوری اسلامی بنا نهاده شده است.

از آنجایی که آقای خامسی خود از بنیانگذاران قانون ترانزیت در گمرک ایران بوده اند هدف ایشان از تاسیس شرکت هودج ترابر، تسهیل و توسعه امر ترانزیت در کشور بوده است که اکنون پس از ۲۲ سال تلاش بالغ بر ۲۰ هزار پروژه و حدود ۶۰ هزار کانتینر حمل کرده اند.

ماحصل انجام این پروژه ها تیمی توانمند و متخصص در گمرکات اجرایی کشور و نمایندگی های قوی و حرفه‌ای در نقاط مختلف جهان می باشد.

همچنین شرکت های بزرگی مانند کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، شرکت مخابرات ایران، کرمان موتور، مدیران خودرو، ایران خودرو دیزل، سایپا، پاکشوما، نیرو موتور و صدها شرکت معتبر به این شرکت اعتماد کرده و محمولات گرانبهای خود را جهت حمل به ما سپرده اند.

شرکت حمل و نقل بین المللى هودج ترابر با اخذ پروانه فعالیت از سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده اى ایران در تاریخ ۲۰ آذز ۱۳۷۵ فعالیت خود را در حوزه ترانزیت شروع کرد. از سال ۱۳۸۲ با همکارى کشتیرانى جمهورى اسلامى ایرانIRISL سرویس door to door را براى مشتریان آن شرکت فراهم کرد که تا امروز بالغ بر ۱۲هزار مورد بارنامه و حدود ۵۰ هزار کانتینر به گمرکات داخلى ایران از جمله تهران، قم، مشهد، اصفهان، تبریز، بم، شیراز، عسلویه و… ترانزیت نموده است. به جز همکارى با کشتیرانى جمهورى اسلامى ایران حدود ۵ هزار بارنامه را ترانزیت و حدود ۳ هزار پروژه فورواردرى توسط این شرکت طى این سالها به سرانجام رسیده است. مطرح ترین شرکت هاى ایرانى که این شرکت افتخار همکارى با آنان را دارد شرکت ایران خودرو، ایران خودرو دیزل، پاکشوما، نیرو
موتور، کرمان موتور، نوران انرژى، مخابرات ایران، آلومینیوم المهدى مى باشد . 

طى ۶ سال متوالى به عنوان شرکت برگزیده ترانزیت از طرف فدراسیون حمل و نقل لجستیک ایران انتخاب شده و لوح دریافت کرده است. از سال ۱۳۸۵ با طراحى سیستم یکپارچه نرم افزارى جهت مدیریت بهینه سازى پروژه اى حمل و نقل عنوان پیشرو بودن در این صنعت را به خود اختصاص داده و اکنون با افزودن هوش مصنوعى وبلاکچین به سیستم خود، پروژه ها را به صورت انلاین و بهینه مدیریت می‌کند. با توجه به وسعت فعالیت هاى این شرکت، نمایندگى هاى فعال در اقصى نقاط ایران و جهان دایر مى باشد و به صورت یکپارچه عملیات را راهبرى میکند .

فیلم هودج

فیلم

فیلم شرکت

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هودج ترابر می‌باشد.